Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy

Urodziny
Friscontowe Ceny
Klienci Barbory
Rabatówka
Gazetka FRISCO
Frito
Sylwester
Nescafé
Crunchips
Somat
Three Cents

Zakupy z Frisco są proste!

Szybkie i wygodne zakupy spożywcze są w zasięgu kilku kliknięć. Załóż konto i zacznij robić zakupy na własnych zasadach czyli...jak chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz!

1

Zarezerwuj dostawę

Zaloguj się, by wybrać odpowiedni termin dostawy

2

Dodaj produkty

Przejrzyj kategorie sklepu i dodaj to, co Cię interesuje

3

Opłać zamówienie

Dopasuj sposób płatności i opłać zamówienie w koszyku

4

Odbierz zakupy

Zakupy dostarczymy na wskazany przez Ciebie adres

Koszty i obszary dostaw

Sprawdź warunki darmowej dostawy. Dostawa Frisco Vanem jest dostępna w wybranych aglomeracjach.

Czytaj więcej

Metody płatności

Wybierz dogodną metodę płatności. Płać online lub kartą przy odbiorze.

Czytaj więcej

Kategorie najczęściej wybierane

Przejrzyj kategorie szczególnie lubione przez naszych Klientów i zacznij komponować swój koszyk!
Wszystkie produkty
Odbierz 40 zł na pierwsze zakupy
Po zalogowaniu kupon będzie czekał na Ciebie w sekcji Kupony Rabatowe
Zaloguj się
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty
Wszystkie produkty

Wybierz to, co u nas najlepsze

Sekcje tematyczne, garść inspiracji, najlepszych okazji oraz nowości.

Promocje

Wszystkie promocje
5.0
z 14 opinii
viGO! Rękawice nitrylowe EXTRA MOCNE czarne M 20szt 1 szt

viGO!

Rękawice nitrylowe EXTRA MOCNE czarne M 20szt

1 szt
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 152 opinii

25% taniej

LURPAK Premium Miks Lekko Solony 200 g

LURPAK Premium

Miks Lekko Solony

200 g
37,45 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 80 opinii

32% taniej

KARTIKA Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
5.0
z 20 opinii
BOBSNAIL Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe) 30 g

BOBSNAIL

Przekąska jabłkowo-truskawkowa (bezglutenowe)

30 g
149,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 32 opinii

30% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z pigwą 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z pigwą

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 45 opinii

17% taniej

ALMIGHURT Jogurt z makiem i marcepanem 500 g

ALMIGHURT

Jogurt z makiem i marcepanem

500 g
17,98 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 43 opinii
Nowość
MELISSA Primo Gusto Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Fusilli Integrale - świderki pełnoziarniste

500 g
11,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.8
z 26 opinii

28% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.9
z 72 opinii

32% taniej

MOLA Delikatna Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA Delikatna

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
14,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2031
5.0
z 42 opinii
KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 21 opinii

20% taniej

QF Pulpa z marakui flavicarpa 170 g

QF

Pulpa z marakui flavicarpa

170 g
47,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 68 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml 1 l

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny Zielony 1000ml

1 l
9,59 zł/l
Cena promocyjna9,59 zł
9,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Nowości

Wszystkie nowości

Oferty

Bestsellery

Wszystkie bestsellery
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.8
z 616 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja)

180 g
105,50 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 1577 opinii
FRISCO FRESH Imbir świeży kłącze 1 szt. (160g-240g) 200 g

FRISCO FRESH

Imbir świeży kłącze 1 szt. (160g-240g)

~200 g
24,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1047 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,29 zł/l
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.9
z 752 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
42,33 zł/kg
Cena6,35 zł
Do koszyka
4.9
z 1446 opinii
FRISCO FRESH Szczypior Parade - pęczek 50 g

FRISCO FRESH

Szczypior Parade - pęczek

50 g
69,80 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 2027 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.8
z 2248 opinii
FRISCO FRESH Sałata masłowa 145 g

FRISCO FRESH

Sałata masłowa

145 g
34,41 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 897 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
33,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 1795 opinii
FRISCO FRESH Czosnek 1 główka 30 g

FRISCO FRESH

Czosnek 1 główka

30 g
66,33 zł/kg
friscontowa cena
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.8
z 1481 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska mini 2-3 szt 200 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska mini 2-3 szt

200 g
30,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.7
z 2860 opinii
FRISCO FRESH Avocado Hass dojrzałe 185 g

FRISCO FRESH

Avocado Hass dojrzałe

185 g
37,78 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 1022 opinii
KURCZAK SIELSKI Filet z piersi z kurczaka 480-720g 600 g

KURCZAK SIELSKI

Filet z piersi z kurczaka 480-720g

~600 g
41,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 387 opinii

27% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2031
5.0
z 452 opinii

24% taniej

ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30%

250 ml
18,76 zł/l
Cena promocyjna4,69 zł
6,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1211 opinii
FRISCO FRESH Kiwi 3-5 szt. (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Kiwi 3-5 szt. (400g-600g)

~500 g
14,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.8
z 6708 opinii
FRISCO FRESH Rzodkiewka pęczek 115 g

FRISCO FRESH

Rzodkiewka pęczek

115 g
26,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 2604 opinii

56% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 419 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027
4.7
z 5785 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne (1600g-2400g) 2 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne (1600g-2400g)

~2 kg
2,35 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,69 zł
Do koszyka

Frisco - zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Rozwiń

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store